Hakkımızda

Türkiye'nin En İyi SAP Business One İş Ortağı

Tecrübenin ortak bir potada eritilmiş hali… Be1

Tüm hayatlarını uluslararası Bilişim, ERP ve İş Yazılımı sektörlerinde geçirmiş profesyoneller tarafından kurulan Be1;

  • Etik değerleri temel almış,
  • Uzun vadeli ve sağlıklı büyüme politikasını benimsemiş,
  • Sadece %100 başarı ile teslim edebileceği işlere odaklı,
  • Sadece “konusunda uzman” insan kaynakları ile çalışan…

Güvenilir “iş ortağı olma” mottosuyla yola çıkmış genç bir firmadır.

BE1, Türkiye’nin genç ve dinamik SAP Business ONE iş ortağıdır. Son derece deneyimli ve konularında uzman profesyoneller, uzun yıllar çeşitli ürün ve çözümlerin satış, kurulum ve destek süreçlerinden elde ettikleri deneyimleri BE1 çatısı altında bir araya toplamıştır. SAP Business One konusunda, Türkiye’nin en iyi kaynak ve imkanlarını elinde barındırmaktadır.

Başarılı kurgulanmış bir SAP Business One implementasyonu; Sektörel, fonksiyonel ve mevzuatsal çözümleriyle; bir firmanın baştan aşağıya tüm “kurumsal yazılım” ihtiyacını, ek kod/program geliştirme gereksinimini minimize ederek karşılamaktadır.

BE1, sunduğu ve hayata geçirdiği çözümler ile, kurumların daha izlenebilir, ölçülebilir ve verimli çalışmasına yardımcı olmaktadır.

Kurucu Ortaklarımız

Serdar Göğüşoğlu

Sırasıyla, Bilgisayar programcılığı, öğretim teknolojileri ve endüstri mühendisliği (master) eğitimi gören Serdar Göğüşoğlu, akademik hayatına işletme doktora alanında devam etmektedir.

2005 yılında iş hayatına adım atmış, yerli ve yabancı teknoloji firmalarında çeşitli görevler üstlenmiş ve özellikle SAP B1 alanında çok sayıda projede yer almıştır.

Ahmet Cemil İşgüden

Ahmet Cemil İşgüden, Galatasaray Lisesi ve İ.Ü Mühendislik Fakültesi’nden mezun olduktan sonra 20 yıldan fazla, ERP, CRM ve iş yazılımları özelinde uluslararası-yerel sayısız projede yer almıştır.

ERP ve Dijitalleşme ile ilgili tüm düşünceleriniz için