Hizmetler

SAP B1 Uygulama ve Danışmanlık 

Analiz ve Kavramsal Tasarım

 

Elektronik tablolara (excel vb) çok mu güveniyorsunuz? Mevcutta Sadece Muhasebe Sisteminizi mi program üzerinde kullanıyorsunuz? Yeni bir sisteme ihtiyacınız olup olmadığından veya çözümümüzün sizin için uygun olup olmadığından emin değil misiniz? Belki de şirketinizin dünyadaki bir numaralı işletme yönetimi yazılımı için çok küçük olduğunu ya da hazır olmadığını düşünüyorsunuz? Sektöre özgü işlevsellik ihtiyaçlarınız göz önüne alındığında % 100 özelleştirilmiş bir çözüme sahip olmak ister misiniz? Öncelikle, yeni bir sistemin uygulanması ve bu yeni sistemin şirketinize ne getireceği ile ilgili cevaplara ihtiyacınız var. Bu ilk danışmanlık hizmetini ücretsiz olarak sunuyoruz. SAP Business One’ın sizin için uygun olup olmayacağına karar vermek için uzmanlarımızdan biriyle 30 dakikalık sohbet edin.

Uyarlama

 

SAP Business One, 1.100’den fazla kanal ortağı (820 VAR, 300 SSP) aracılığıyla uygulanan %100 global bir çözümdür.
Özel ve kanıtlanmış metodolojimiz sayesinde SAP Business One uygulamanızı zamanında, bütçede ve beklenen işlevselliğinizle sunmaktan gurur duyuyoruz.
Sadece bugün ya da proje süresince değil, uzun vadede de yanınızda olmayı hedefliyoruz ve istiyoruz. Her şey; sizin için en iyi çözümü, iş gerçekleriniz ile birlikte ele alıp, nasıl ve ne zaman uygulanmalı birlikte karar vermemizle başlar.
Birlikte net hedefler belirliyor ve daha sonra bu hedefler üzerinde çalışıyoruz. Her yeni uygulama isteğine nasıl yaklaştığımız hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Eğitim

 

Danışmanlarımız size ve ekibinize, şirketinizin SAP Business One’ın en iyi özelliklerini kullanmasını ve kendi sisteminizde uzman olmanızı sağlamak için gereken eğitimi sağlar. Genellikle eğitimler uygulamadan önce yapılır. Daha sonraki zamanlarda yeni işlevler veya yeni kullanıcıların eğitimi gerekebilir ve bunu sizin için düzenlemekten memnuniyet duyarız. Müşterilerimizin her adımda ihtiyaç duydukları eğitim ile güncel kalmaları konusunda proaktif bir yaklaşım sergiliyoruz.

Entegrasyon

 

Entegrasyonun olmaması ya da yetersiz olması iş performansını ciddi olarak etkileyebilir. Bunu etkili bir entegrasyon uygulamasıyla çözmek, gelişmiş işletim verimliliği, süreçlerin ve işlemlerin daha iyi kontrolüne, gelişmiş işlemlerin bütünlüğüne ve kontrolüne ve diğerlerinin yanı sıra işlemsel verilerin sistemlerde mutabakatına yol açacaktır. Danışman ekibimiz, Türkiye’de ve dünyada kullanılan birçok uygulama (Örn: PDKS, Bordro, İleri Üretim Uygulamaları vb) ile entegrasyon sağlama konusunda kapsamlı uzmanlığa sahiptir.

Roll-Out

 

SAP Business One, kullanıcı tanımlı alanlar, formlar, sorgular ve raporlarla “Kendin Yap” özelleştirme olanağı sunar ve değişen iş ihtiyaçlarını karşılamak için kolay ürün modifikasyonlarıyla işinizle birlikte büyür.
Ancak daha özel bir uyarlamaya ihtiyacınız varsa, teknik danışman ekibimiz ve şirket içi yazılım ekibimiz, ihtiyacınız olan ayarlamaları ve / veya eklentileri oluşturmaya hazırdır. SAP Business One yazılım ve uyarlama konusunda en iyi ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Versiyon Yükseltme

 

Bakım planımızın bir parçası olarak SAP Business One yükseltmelerinde yeni işlevler ve özellikler hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Versiyon yükseltme zamanı geldiğinde ve karar verdiğinizde, sizin için geliştirilmiş performans ile sorunsuz bir süreç sağlamak için yanınızdayız.

Destek ekibimiz uzun ömürlü ve olumlu bir deneyim sağlamak için oluşturulmuştur.
İşletmenizin sürekli gelişmesini sağlamak için Ticket sistemi ile proaktif destek sağlıyoruz.
SAP’nin yeni özelliklerini ve yazılımlarını güncel tutuyoruz.
Destek ekibimiz, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunla ilgili olarak size yardımcı olmaya hazırdır.
Öncelikle, talebinizin destek veya danışmanlık kapsamında olup olmadığını belirlemenize yardımcı olacağız ve size ihtiyacınız olan yardım türünü sağlayacağız.

BE1 olarak gerçekleştirdiğimiz her projede, şirketlerin iş süreçlerini bilgi sistemleri ile kurgulanıp verimlilik sağlamanın yanında bu süreçlerin yeniden gözden geçirildiğini ve verimliliklerin sorgulandığına şahit olduk.

Her bir müşterimizin kurumsal iş süreçleri gizliliğine sadık kalmak şartıyla, farklı müşterilerde ve farklı sektörlerde edindiğimiz iş süreçlerinin iyileştirmesi ve geliştirmesi, organizasyon yapısının ve bilgi sistemlerinin altyapısının yeniden tasarlanması ve iyileştirilmesi konusunda da müşterilerimize üst düzey danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

SAP® Business One tarafından, bazı “özel” gereksinimlerin, kullanıma hazır olarak desteklenmeyeceğini biliyoruz. Neyse ki, sistem SAP® tarafından sağlanan standart araçlar kullanılarak genişletilecek ve özelleştirilecek şekilde tasarlanmıştır. Programlama/Yazılım Geliştirme Bölümümüz, müşterilerimiz için özel çözümler programlamak için sertifikalı Yazılım ve Bilgisayar Mühendisleri ya da bazı durumlarda bir grup müşteri için dikey çözümler oluşturmaktadır. Bu geliştirmelerin ve özelleştirmelerin en iyi yanı, SAP Business One ile %100 uyumlu olmalarıdır. Böylece, müşterilerimiz; yeni sürümlerin sunduğu ek işlevsellikten herhangi bir sorun yaşamadan faydalanacaktır.