Referanslar

Meteor Petrol

Meteor Petrol, 1998 yılında akaryakıt sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 22 yıl içerisinde güvenin ve kaliteli hizmetin tek adresi olan Meteor Petrol, kuruluşundan itibaren İstanbul, Bursa ve Yalova başta olmak üzere işletmeciliğini yaptığı istasyon ağı ile her geçen gün sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

HOŞVER Isı Tesisat

30 yılı aşkın süredir ısıtma-soğutma sektöründe hizmet veren, birçok yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü de yürüten, alanının lider firması yatırımlarına SAP Business One ERP sistemini katarak müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.

Ores Tanıtım Sistemleri

2017 Yılında 25. yıldönümünü kutlayan Ores Tanıtım üretim sloganının gereklerini yerine getirmek ve İç Mekan Görsel İletişim Ürünlerini bugüne kadar yaptığı şekilde dünya piyasasına sunmak için yenilikçi tasarım ve ARGE çalışmalarını yapmaktadır.

İmg İzoleli İletken

1970 yılından bu yana metal sektörünün bir çok değişik dalında deneyim kazanılarak günümüze kadar sürekli büyüyerek gelinmiştir. 40 yılı aşan bu deneyimimizde İlerleyen yıllarda bakır ve alüminyum iletkenlerinin kullanım alanlarının daha fazla ihtiyaç gerektireceği kanaati oluşmuştur. Bugün hemen hemen her alanda kullanılan elektrolitik bakır ve alüminyum telleri üretmek amacıyla 2011 yılında İstanbul da İMG A.Ş nin kuruluşunu gerçekleştirdik.

Zet Medikal

2007 yılında kurulan ZET medikal ltd,ticaret hayatına medikal (Enjektör) ve diagnostik ürünlerin (Gebelik testi,İdrar Stripleri) ithalatıyla başlamıştır. Yıllar içinde ithalatını yaptığı ürünlerin yurtiçinde üretimini gerçekleştirmek için 2017 yılında üretim yatırımı yaparak portföyüne yeni ürünler eklemiştir. İnsan sağlığını ve ürünlerin güvenliğini en önemli hedef olarak belirleyen firmamız yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine güvenilir ve rekabetçi ürünler sunmaktadır.

Endeks Bilişim

Endeks Bilisim, 2005 yılında IT sektörünün önemli markalarının distribütörlüğünü yapma amacı ile kurulmuştur ve sadece distribütörü olduğu markalara odaklanarak, başarı grafiğini ileri taşımayı hedeflemektedir. A-Data, Amd, Asus, Gigabyte, Samsung, Sapphire, Pny, Zotac, Tenda markalarının Türkiye resmi distribütörüdür. AMD ve Nvidia ekran kartları Türkiye ana iş ortaklarından birisidir.

Bazaar 54

Bazaar 54 Kapadokya mağazası 1987 yılında net turizm tarafından Avanos’ta inşa edilmiş 8000 m² kapalı alana sahip dokuma, boyama , ve ipek çekim bölümleriyle turizm sektöründe hizmet veren bir kuruluştur. Bölgede oldukça geniş alanda katma değer yaratmış ve bölge ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir.

Acarsoy Saat

Acarsoy firması 1919 yılında Muğla'da ticari hayatına başladı. Acarsoy Saat olarak 1956 yılında İstanbul'da perakende saat sektörüne girdi. 1990 yılında firma, dünyaca ünlü saat markalarının Türkiye distribütörlüğünü almaya başladı. Markalarının toptan, perakende ,online, mobil satış ve teknik servis hizmetini vermektedir.

Tredi Bilişim

Tredi Bilişim, Türkiye'de pazar lideri olan firmalara uzun yıllardır elektronik veri değişimi hizmetleri vermiş genç ve dinamik yazılım geliştirme ve sistem mühendisleri tarafından kurulmuş ve perakende, otomotiv, lojistik ve tekstil sanayinde önde gelen firmalara EDI çözüm ortaklığı sunmaktadır.

House Of Mold

Metalden kalıp ve döküm modeli imalatı ve plastik enjeksiyon baskı konularında hizmet veren House of Mold, kullandığı teknoloji, uzman kadrosu, yenilikçi bakış açısı ve tecrübesiyle, tasarlanan ve üretilen kalıplar, müşterilerin üretim süreçlerini kolaylaştırır ve kaliteli ürünler üretilmesini sağlayarak beklentilerinizi tam olarak karşılar. Ayrıca, plastik enjeksiyon baskı hizmetlerinde kalite, tutarlılık ve zamanında teslim önceliğimizdir.

En Şirket Dijital Reklam Ajansı

İş ortakları için yaratıcı fikirleri ve sahip olduğu deneyimi, uzman ekibi ile birleştirerek dijital dünyaya yön veren çalışmalara imza atan En Şirket, bir markanın ihtiyacı olan tüm dijital iletişim çalışmalarını tek çatı altında sunabilecek deneyim ve donanıma sahip olan bir 360 derece reklam ajansıdır.

Barış Mühendislik

1997 yılında kurulmuş olan, 30 yıl tecrübeli mühendisler yönetim kadrosu ile işletmelerde enerji tasarrufuna yönelik ısı geri kazanım projelerinin hazırlanması, proje için gerekli ısı cihazlarının kendi tesislerinde üretimlerinin yapılması ve bu projelerin anahtar teslimi taahhüt edilmesi konularında hizmet veren bir şirketiz.

Assessment Systems

2007 yılında Davranış Bilimleri Uzmanı Levent Sevinç tarafından kurulmuş olan Assessment Systems, psikolojik ölçme ve değerlendirme alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen firmaları yetenek yönetimi ve işe alım süreçlerinde Assessment Systems'ın Değerlendirme ve Gelişim Merkezi uygulamalarından yararlanmakta ve psikometrik araçlarını kullanmaktadır.

ELSAY Dış Ticaret

Dünya çapında Ev Tekstili, Halı ve Kilim pazarındaki önemli tedarikçileri bulabileceğiniz, ev tekstili endüstrisinde dünya çapında çeşitlendirilmiş iş portföyüne sahip, Türkiye, Kuzey Amerika ve Mısır ülkelerinde şubeleri bulunan bir şirkettir.

Approach Leadership Yazılım

Dijital pazarlama alanındaki uzmanlığını markalara sunmak amacıyla faaliyete başlamıştır. Approach Leadership 'in odak noktası her zaman müşterinin ihtiyacı olan Pazar ve reklam modelini tanıtımını yapmak istediği markası ile bütünleştirebilmesini sağlamaktır.

Tradist Brand Distribution & Agency

Tradist Co. kendini yenilikçi, trend, sürdürülebilir, teknolojik ve benzersiz ürünler ve markalar yaratmaya adamıştır. Amacımız, dünyadaki en yeni ve sürekli değişen trendleri aramak ve markaları en uygun satış noktasında konumlandırmaktır.

Talentouch

Talentouch, dünyanın bilgisini Türk kültürü ve iş yaşamı dinamikleri ile harmanlayarak oluşturulmuş gerektiğinde şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen 20’ye yakın yetkinlik gelişim programı ve davranış değişikliğini sağlamaya yönelik çeşitli modüller ile yönetiminizin etkinliğini arttıran çalışmalar yapar.

ENERKON Mühendislik

Enerkon, 2008 yılında Adana Ceyhan yolu üzerinde açtığı 500 m2 imalat alanı ile üretime başlayıp şuan 10.000 m2 imalat alanına ulaşmıştır. Kurulduğu ilk günden itibaren tesisat ve enerji sektöründe hem kendi personelini eğitmiş hem de verimli cihazlarla tüketicilerin tanışmasını sağlamıştır.

Steecorp®️

Steecorp®️, yapısal tasarım endüstrisi için birinci sınıf çelik kapakları ve yardımcı öğelerini planlamak ve üretmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Yalova Üniversitesi

Dünya ile entegre olabilecek çağdaş donanımlara sahip bireyler yetiştirmeyi hedef edinen, genç ve dinamik bir yapıya sahip olan Yalova Üniversitesi’nin eğitim politikasını, ülkemizin ihtiyaç duyduğu alanlarda yenilikçi bölümler ile hızla büyüyen yeni bir üniversitedir.

UZEM Yalova Üniversitesi

Yalova Üniversitesi öğretim elemanlarınca uzaktan eğitim vermek amacıyla hazırlanan dersleri akredite etmek, yönetmek, öğretim elemanlarına teknik ve alt yapı desteği sunarak eğitimin kalitesini arttırmak ve Yalova Üniversitesinde ihtiyaç duyulan eğitim programlarını uzaktan eğitim sistemiyle sağlayarak başarılı bir şekilde üniversite içi eğitimleri yürütmektir.

FiPRONET

FİPRONET Elektronik İmalat San. Tic. A.Ş., elektronik ARGE, Yenilenebilir Enerji kaynaklı Aydınlatma ürünlerinin tasarımı, üretimi ve endüstriyel uygulamalarını yapmak amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

NCC Petrol

Sektörde 2019 yılı itibariyle faaliyet göstermeye başlayan NCC Petrol faaliyette bulunduğu akaryakıt sektöründe devam eden yatırımları ve sürekli büyüyen yenilikçi yapısı ile kısa zamanda Türkiye genelinde müşterilerine hizmet vermektedir.

Emtia Gıda

Şemtaş Gıda adı ile yolculuğuna başlayan Emtia Gıda; yeni ürünleri, markaları ve etiket tasarımları ile sizlerin karşınızda. Hızla ürün kalemlerini artıran Emtia Gıda; şu anda mevcut olarak Siyah ve Yeşil zeytin, zeytinyağı, reçeller, pizza sosu ve barbekü sosu üretmekte.

Arolife

Ev tekstili sektöründe 2002 yılında faaliyetlerine başlayan Arafat Tekstil, bugün Arolife markası ile 65 ülkeye ihracat yapmaktadır. Sektöre dokuma ile adım atan Arafat Tekstil bugün Brode, Nakış, Armül, Örme, Baskı ve Aksesuar ürünlerini de bünyesine katarak, zengin ürün çeşitliliğiyle Dünya’nın bir çok noktasında ki değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Lemas Gıda

Şirketimizin üretim yolculuğu, 1998 yılında Konsantre Meyve Suları ve Şalgam imalatıyla başlamıştır. Şirketimiz 2016 Yılından itibaren Mersin Serbest Bölgedeki 4.300m2 kapalı, 2000m2 açık alanda ikinci tesisini kurarak, Mersin Lemas Ltd.Şti. olarak yaklaşık 50 çalışanı ile sektörel payını ve ürün yelpazesini genişletmiştir.

NORSE GRUP ŞİRKETLERİ

NORSE GRUP ŞİRKETLERİ güçlü mühendislik, tasarım, imalat ve montaj kabiliyetiyeti ile sektörünce öncü bir şirket olarak müşterilerine Gemi İnşası, Tekne İnşası, Tank İmalatı, Teçhizat İmalatı, Çelik veya Alüminyum Gemi Blok Üretimi, Borulama, Şantiye Yönetimi, Tasarım ve Danışmanlık Hizmetlerini içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Erte Cosmetics

Erte, 2003 yılında kurulmuş olup, Erkul Grubu'nun bir iştirakidir. Erte Kozmetik, fason üretim ve özel etiket alanında lider bir stratejik ortaktır. Erte Kozmetik parfümler, ev parfümleri, banyo ve vücut bakımı, cilt bakımı ve saç bakımı ürünlerini geliştirilmesinde ve üretiminde sizlere yardımcı olur.

Somteks Pazarlama Ticaret A.Ş.

Türkiye’nin en eski mümessillik firmalarından olan Somteks Pazarlama Ticaret A.Ş. 1979 yılında Orhan Torfilli tarafından kurulmuştur. Ahmet Torfilli tarafından yönetilen Somteks Pazarlama Ticaret A.Ş., tekstil sektörlerinde dünyaca tanınmış makine üreticilerinin mümessilliğini yapmaktadır.

Estar Tekstil Nakış Sanayi Ticaret Ltd. Şti.

Bir aile şirketi olarak 1995 yılında sektörde faaliyetlerine başlayan firma, 2002 yılından beri “BROCHE” markasıyla brode ve gipür ürün gruplarında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektör olarak iç giyim, dış giyim ve ev tekstili alanlarında Türkiye’nin en büyük ürün tedarikçileri arasında yer alan firma, geniş ürün yelpazesi ve farklı üretim seçenekleriyle kaliteli ve hızlı üretim politikasını esnek hizmet anlayışıyla birleştirmiştir.

Erkul Kimya San. ve Tic. A.Ş.

Erkul Kimya, 2019 yılında Erkul Grup iştiraki olarak kurulmuştur. Hedefleri markalı ve özel markalı saç bakım ve kişisel bakım ürünlerinde lider üretici olmaktır. Tesisleri İstanbul, Türkiye'de 14.817 m2'lik bir alana kurulu olup, sanat ve son teknolojinin güçlü birleşimi ile üretim yapılmaktadır. Kendi plastik ambalaj ihtiyaçlarını tesislerindeki ambalaj üretim hattı ile karşılamaktalar.

Rota Mühendislik

Rota, dünya çapında tamamladığı projelerle birçok sektördeki geniş tecrübesini kullanarak, enerji ve proses endüstrileri için imalat ve montaj hizmetleri de dahil olmak üzere komple mühendislik çözümleri sunmaktadır.

Nivogo

Nivogo, Türkiye'nin öncü döngüsel dönüşüm hareketlerinden biridir. Ürünlerin geri dönüşümü ve sürdürülebilirlik konularında çalışmalar yapmaktadır.

Türkün Yapı A.Ş.

Türkiye'nin ilk Siemens (Prysmian) Kablo, Alarko Carrier, Ytong bayiliklerine sahip oldu. Faaliyetlerine Tan İnşaat Ltd. Şti olarak devam etti ve günümüze değin birçok sanayi tesisi ve konut inşaatı tamamladı.

BPC Boyasan

1969 yılında Kayseri'de kurulan BPC Boyasan, 45 yıllık geçmişiyle kaplama pazarındaki yerini almıştır. Amacı müşterilerin talepleri doğrultusunda kaliteli toz boya ürün ve hizmetlerini en verimli ve sorumlu şekilde sunmaktır.

Technopc

Kalite ve performans üstünlüğünü yerli üretim gücünden alan vizyonuyla teknolojiyi bir değişim gücü olarak görüyor, birlikte çalıştığı kamu ve özel kuruluşlar için katma değer yaratan ürünler sunmaya ve projeler geliştirmeye devam ediyor.

EvaICT

Sistem Entegratörü olarak 75 dikey uzmanlık ile müşterilerin bilgi teknolojileri departmanlarının bir parçası olmak için çalışıyorken, Teknoloji üreticileri ile stratejik iş ortaklıkları geliştirilerek, dünyaca itibar edilen ve ``En İyi`` teknoloji yaklaşımlarını Türkiye'de faaliyet gösteren müşterilerine hizmetine sunuyor. Değişim ve dönüşümün olay örgüsüne kendini sürekli eğitiyor ve öğreniyorlar.

Sera Food

Serafood, başarılı geçmişiyle Türkiye'nin önde gelen gıda üreticileri arasında yer almakta, 1985 yılında Almanya'da çıktığı marka yolculuğuna Turquality programına kabul edilmiş bir Türk markası olarak devam etmektedir. Aydın ve Manisa’da yer alan iki fabrikası, Almanya’da yer alan Lojistik Üssüyle, dünyanın 45 ülkesine yüksek kalitede sağlıklı Akdeniz lezzetleri ihraç etmektedir.

Güçbir Jeneratör

Güçbir Jeneratör, 1980 yılında jeneratör sektöründe satış ve servis alanlarında faaliyet göstermeye başlamış, bu süreçte edindiği deneyimler ile 2006 yılında fabrikasyon jeneratör üretimine geçmiştir. 2006 yılından günümüze Güçbir Jeneratör markalı jeneratörler binlerce kurum ve kuruluşta çalışmaktadır.